MISTRZOSTWA ŚWIATA U-23 – BYDGOSZCZ 21-26.11.2017

MISTRZOSTWA ŚWIATA U-23  – BYDGOSZCZ  21-26.11.2017

Bydgoszcz gospodarzem wielkiego zapaśniczego wydarzenia, jakim będą rozgrywane w tym mieście, Mistrzostwa Świata U-23. Młodzieżowcy z 52 krajów, będą walczyć o pierwsze, historyczne tytuły Mistrzów Świata, w tej kategorii wiekowej. Polska jest organizatorem, pierwszych Mistrzostw Świata zawodników i zawodniczek do lat 23.

Kibice i sympatycy PWPW KLZ, obserwujący ligowe mecze, w składzie reprezentacji Polski dostrzegą wielu zawodników rywalizujących w PWPW KLZ.

 

Skład reprezentacji Polski :

 

Zapasy kobiet :

 

48 kg          WERONIKA SIKORA 

53 kg          PAULA KOZŁOW        

55 kg          ALICJA CZYŻOWICZ

58 kg          KATARZYNA MĄDROWSKA

60 kg           AGNIESZKA KRÓL

63 kg          NATALIA KUBATY

69 kg          NATALIA STRZAŁKA       

75 kg          PATRYCJA SPERKA

 

Styl wolny :

 

57 kg          ROBERT DOBRODZIEJ

61 kg                    DAWID ROMANOWICZ

65 kg          PATRYK OŁENCZYN

70 kg          KAMIL BANASZEK

74 kg          MARCIN MAJKA

86 kg          KRZYSZTOF SADOWIK

97 kg          ALEKSANDER WOJTACHNIO

125 kg        KAMIL KOŚCIÓŁEK

 

Styl klasyczny :

 

59 kg           PRZEMYSŁAW PIĄTEK

66 kg          ROMAN PACURKOWSKI

71 kg          MATEUSZ NOWAK

75 kg          IWAN NYLYPIK

80 kg          DAWID KLIMEK

85 kg          FILIP CHRZĄSZCZ

98 kg          RAFAŁ KRAJEWSKI

130 kg        RAFAŁ PŁOWIEC

 

Zawodnicy drużyn PWPW KLZ, którzy reprezentować będą Polskę na MŚ U-23:

Boruta – Olimpijczyk Wrestling Team Zgierz&Radom : Przemysław Piątek, Mateusz Nowak, Rafał Płowiec, Rafał Krajewski, Marcin Majka, Dawid Romanowicz.

AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski : Katarzyną Mądrowska, Natalia Strzałka.

MKZ Unia Racibórz: Patryk Ołenczyn, Paula Kozłow, Natalia Sperka, Agnieszka Król

WZS WKS Grunwald – KS Sobieski Poznań : Weronika Sikora

KS Budowlani Łódź : Robert Dobrodziej, Natalia Kubaty

AZ Supra Brokers Wrocław : Filip Chrząszcz, Dawid Klimek., Kamil Kościółek.     W barwach Ukrainy walczyć będzie zawodniczka AZ Supra Brokers,  Tatyana Kit.

AZS AWF Warszawa: Iwan Nylypiuk , Roman Pacurkowski.

LOTTO Zapasy Bydgoszcz : Krzysztof Sadowik.

 

Program Mistrzostw Świata U-23 Bydgoszcz -21-26.11.2017 (program walk).

 

21.11.2017

          10.00 – walki eliminacyjne – styl klasyczny : 71 kg,75, 85 kg,98 kg

          18.00 -walki finałowe – 71 kg,75, 85 kg,98 kg

 

22.11.2017

10.00 – walki eliminacyjne – styl klasyczny : 59 kg, 66 kg ,80 kg, 130 kg

   18.00 – walki finałowe – 59 kg, 66 kg ,80 kg, 130 kg

 

23.11.2017

              10.00 – walki eliminacyjne -zapasy kobiet – 55 kg, 58 kg, 63 kg, 75 kg

              18.00 – walki finałowe – 55 kg, 58 kg,63 kg,75 kg

 

24.11.2017

               10.00 – walki eliminacyjne – zapasy kobiet – 48 kg, 53 kg, 60 kg, 69 kg

                18.00 – walki finałowe – 48 kg, 53 kg, 60 kg, 69 kg.

 

25.11.2017

                10.00 – walki eliminacyjne –  styl wolny – 57 kg, 61 kg,  86 kg, 125 kg

                18.00 – walki finałowe – 57 kg, 61 kg, 86 kg, 125 kg.

 

26.11.2017

                 10.00 – walki eliminacyjne – styl wolny -65 kg, 70 kg, 74 kg, 97 kg.

                 18.00 – walki finałowe – 65 kg , 70 kg, 74 kg,97 kg.

Udostępnij

Comments are closed.