CRC 8 ”Blaze of Glory” 10 Czerwca w Dublinie!

CRC 8 ”Blaze of Glory” 10 Czerwca w Dublinie!

Już 10 Czerwca w Dublinie odbędzie się kolejna edycja gali Cage Ring ChampionshipBlaze of Glory”. Będzie to już 8 gala spod szyldu CRC. Tym razem będziemy mogli zobaczyć 22 pojedynki w formułach MMA, K-1, Muay Thai, a w tym aż 9 walk odbędzie się o mistrzowski pasy!

Galę będzie można również oglądać na żywo na facebook-owej stronie organizacji Cage Ring Championship.

Karta walk gali CRC 8 Fight Card.
Main Card:
22) Pro K-1 Title 78kg Damian Kusz (Muay Thai Macroom) vs Damian Darker (Elite Martial Arts)
21) Pro K-1 HW Title Cian ‚Kong” Erraught (SBG Ballina) vs Kajetan Shoma (Chokdee Martial Arts Academy U.K)
20) Full Thai A class 70kg Title Patrick Maughan (Force) vs Scotty John (Origins Muaythai Dublin)
19) Full Thai A class 72kg Tomas Marcisauskas (Skuse Team MuayThai) Vs Mariusz Brozda (Fantom Team Dublin)
18) Pro MMA Bantamweight Title Adam Caffrey (RFA) Vs Paweł Polityło (Fantom Team)
17) A/M MMA Super Bantamweight Title Shane Mullen (SBG Tallaght) Vs Richie Stack (Spirit MMA)
16) A/M MMA LHW Title Karl Riordan (SBG Charlestown) Vs Liam Hughes (Husaria Naas)
15 Pro K-1 67kg John Fetherston (KKC Cabra) Vs Vlad Morariu (Fantom Team Dublin)
14) A/M K-1 60kg Title Padraic Cuskelly (Motonari Team) Vs Aaron Clarke (Naas Kickboxing)
13) A/M K-1 78kg Title Fábio Chuairi (KKC Cabra) Vs Andreeas Binder (Shaolin MMA Galway)
12) A/M K-1 75kg Title Killian Quinn (Motonari Team) Vs David Ola (Compound Martial Arts)
11Pro K-1 60kg Alan McCormack (Relentless Muay Thai/K1) vs Eugen Tanjila (Fantom Team Dublin)

Prelims:
10) A/M MMA Weltherweight Micheàl Prendergast (Spirit MMA) vs Dawid Wisnios (Fantom Team Dublin)
9) A/M MMA Lightweight Sean McConnell (SBG Charlestown) vs Carl Byrne (Spartan)
8) A/M MMA Lightweight Graham Sheehan (Team Ryano Dublin) Vs Andrea Chala (SBG 24)
7) A/M MMA Bantamweight Eoghan chelmiah  (Team Ryano Kilkenny) vs Darren Kirwan  (Shaolin MMA Galway)
6) A/M MMA Weltherweight Nate Enright (SBG 24) Vs Eion Kelly  (Fantom Team Dublin)
5) A/M MMA Featherweight Dave Phelan (Team Ryano Waterford) vs Colm Mc Giolla Mhir (SBG Charlestown)
4) A/M MMA Catchweight 72kg Nathan Brennan (Team Ryano Dublin) vs Ross Cummins (SBG 24)
3) A/M K-1 74kg Ernest K Ashman (SBG Ballina) vs Adam Shelley (SBG Swords)
2) A/M K-1 78kg Robert Barrett (Compound Martial Arts) Vs Padraig Bracken (Motonari Team)
1) A/M K-1 73kg Dawid Karczewski (Portlaoise Combat Academy) Vs  Evan McCann (Elite Martial Atrs)

Udostępnij

Leave a Reply

Your email address will not be published.